سوالات متداول

چرا خرید از لوکس سازان ؟

 پانزده مزیت خرید از لوکس سازان :

 1. امکان مقایسه قیمت ها
 2. تنوع کم‏ نظیر کالاها
 3. دسترسی آسان و شبانه روزی و سهولت زیاد در خرید
 4. دسترسی به نظرات کاربردی مصرف کنندگان نهایی کالا
 5. استفاده رایگان از حجم بالایی از اطلاعات و محتوای کاربردی
 6. خرید با آزادی عمل بیشتر و بدون ملاحظات اجتماعی
 7. حفظ حریم خصوصی افراد در خرید
 8. قیمت‏های رقابتی و منصفانه
 9. شفافیت کامل در عرضه محصول و قیمت‏ های شفاف و واحد
 10. اطمینان بیشتر به لحاظ اصالت کالا و صحت مشخصات فنی درج شده برای کالا و مطابق با اطلاعات شرکت سازنده
 11. نداشتن هزینه‏‏ های جانبی سفرهای شهری و عوارض و حوادث احتمالی آن
 12. دوری کردن از شلوغی‏‏ها به ویژه در مناسبت‏‏‏ها و روزهای تعطیل
 13. آزادی عمل بیشتر برای جستجو و انتخاب کالای مورد نظر
 14. صرفه جویی در وقت و صرف نکردن زمان ارزشمند برای فعالیتی نه چندان با‏ اهمیت
 15. مطلع شدن از پیشنهادهای ویژه و راه حل های جدید

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات لوکس سازان

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی لوکس سازان به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت لوکس سازان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری لوکس سازان و سایر خدمات ارائه شده توسط لوکس سازان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات لوکس سازان است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین لوکس سازان  از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های لوکس سازان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های لوکس سازان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

لوکس سازان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

لوکس سازان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت لوکس سازان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات لوکس سازان، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط لوکس سازان جزئی از اموال لوکس سازان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار لوکس سازان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای لوکس سازان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط لوکس سازان  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار لوکس سازان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت لوکس سازان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای لوکس سازان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات لوکس سازان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما میباشد،  www.luxsazan.com و تلگرام لوکس سازان به شماره 09203600365 است. وب سایت لوکس سازان  سایت اینترنتی با آدرسی غیر  برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏ ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.