برند Shouder

برند شودر

فعالیت برند شودر از سال 1370 توسط گروهی از متخصصین مجرب و کار آزموده با تولید شیرآلات بهداشتی ساده آغاز شد. اما رفته رفته این برند با به کارگیری از فناوری روز دنیا در زمینه طراحی و تولید شیرآلات، محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و زیبایی منحصر به فرد تولید و روانه بازار کرده است. تا آنجایی که این برند نام آشنا از محبوبیت بسیار بالایی در بین مصرف کنندگان برخوردار است. 
شعار شودر (چون جزییات مهم است) بیانگر دقت بسیار بالای این مجموعه به جزییات محصول از طراحی تا تولید می باشد. همانطور که در انواع شیرآلات آن، این توجه به جزییات در طراحی ها قابل مشاهده است.کارخانجات شودر به طور تخصصی تولید انواع شیرآلات توکار و روکار در مدل های اهرمی، کلاسیک و شاوری رابه طور کاملا حرفه ای و مطابق با استاندارد های روز دنیا در دستور کار خود قرار داده است. شیرآلات شودر دارای طیف وسیعی از رنگبندی در آبکاری های خود اعم از رنگهای طلایی، سفید، مشکی و کروم با طرح های بسیار متنوع (کلاسیک، مدرن و لاکچری) مطابق با سلیقه هر شخص و همینطور همخوان با انواع سبک دکوراسیون ها می باشد.

شیرآلات 


شیرآلات یکی از ضروری ترین تجهیزات در هر نوع ساختمان محسوب می گردد. با توجه به نوع استفاده آن در فضاهای مختلف، شرکت های تولید کننده؛ این محصولات را در انواع مختلفی تولید می کنند. 
انواع شیرآلات ساختمانی:
-    ست شیرآلات 
-    شیرتوالت یا آفتابه
-    شیر روشویی
-    شیر ظرفشویی
-    شیرآلات هوشمند
-    انواع علم دوش
نوع نصب شیرآلات :
شیرآلات بهداشتی از نظر نوع نصب عموما به دو دوسته ی کلی  شیرآلات روکار و شیرآلات توکار تقسیم می شوند. 
نکته مهمی که در طراحی و ساخت شیرآلات بهداشتی باید در نظر داشت رعایت استاندارد است. به این معنا که انتخاب نوع آلیاژ و میزان آن باید مطابق استاندارد های داخلی و بین المللی باشد. به طور مثال یکی از رایج ترین و بهترین انواع آلیاژ مصرفی در ساخت شیرآلات آلیاژ برنج می باشد که طبق استاندارد مواد اولیه این آلیاژ باید 60 درصد مس و مابقی از سایر فلزات همانند روی تشکیل شود. اما نکته مهم در این است که نباید میزان سرب موجود در این آلیاژ بیشتر از 2.5 درصد گردد، چرا که سرب برای بدن انسان مضر است. بعد از آلیاژ به کاری از قطعات و خصوصا کارتریج با کیفیت از الزامات یک شیرآلات خوب می باشد. 
بعد از کیفیت و کارایی شیر نباید از تاثیر زیبایی شناسی شیرآلات در دکوراسیون ها غافل شویم. در حال حاضر تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی انواع مختلفی از طراحی های به روز ششیرآلات را با آبکاری ها متفاوت و رنگهای مختلف به بازار عرضه کرده اند.  همین گوناگونی در طرح و رنگ شیرآلات سبب شده تا بتوانند نیاز همه افراد با سلایق مختلف را برطرف سازند.