برند Shayan

برند شایان

برند شایان دارای بیش از 30 سال سابقه تولید شیرآلات بهداشتی می باشد که همین سابقه طلایی و درخشان آن را به یکی از معتبرترین برندهای داخلی برای مصرف کنندگان تبدیل کرده است. این شرکت با در نظر داشتن اصل مشتری مداری و هدف جلب رضایت مشتریان ، با در اختیار داشتن کادر فنی حرفه ای به همراه بهره گیری از تکنولوژی مدرن و دانش روز اقدام به طراحی و تولید انواع شیرآلات بهداشتی ساختمانی کرده است. باید به خاطر داشت که شرکت شایان تنها دارنده ی آبکاری هوشمند در ایران است. 
کیفیت شیرآلات شایان بسیار بالا و بادوام می باشد، همچنین ما در این برند شاهد تنوع زیادی در محصولات می باشیم.

شیرآلات 

شیرآلات یکی از ضروری ترین تجهیزات در هر نوع ساختمان محسوب می گردد. با توجه به نوع استفاده آن در فضاهای مختلف، شرکت های تولید کننده؛ این محصولات را در انواع مختلفی تولید می کنند. 
انواع شیرآلات ساختمانی:
-    ست شیرآلات 
-    شیرتوالت یا آفتابه
-    شیر روشویی
-    شیر ظرفشویی
-    شیرآلات هوشمند
-    انواع علم دوش
نوع نصب شیرآلات :
شیرآلات بهداشتی از نظر نوع نصب عموما به دو دوسته ی کلی  شیرآلات روکار و شیرآلات توکار تقسیم می شوند. 
نکته مهمی که در طراحی و ساخت شیرآلات بهداشتی باید در نظر داشت رعایت استاندارد است. به این معنا که انتخاب نوع آلیاژ و میزان آن باید مطابق استاندارد های داخلی و بین المللی باشد. به طور مثال یکی از رایج ترین و بهترین انواع آلیاژ مصرفی در ساخت شیرآلات آلیاژ برنج می باشد که طبق استاندارد مواد اولیه این آلیاژ باید 60 درصد مس و مابقی از سایر فلزات همانند روی تشکیل شود. اما نکته مهم در این است که نباید میزان سرب موجود در این آلیاژ بیشتر از 2.5 درصد گردد، چرا که سرب برای بدن انسان مضر است. بعد از آلیاژ به کاری از قطعات و خصوصا کارتریج با کیفیت از الزامات یک شیرآلات خوب می باشد. 
بعد از کیفیت و کارایی شیر نباید از تاثیر زیبایی شناسی شیرآلات در دکوراسیون ها غافل شویم. در حال حاضر تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی انواع مختلفی از طراحی های به روز ششیرآلات را با آبکاری ها متفاوت و رنگهای مختلف به بازار عرضه کرده اند.  همین گوناگونی در طرح و رنگ شیرآلات سبب شده تا بتوانند نیاز همه افراد با سلایق مختلف را برطرف سازند.