برند Rasan

برند راسان

مجموعه ماهسان پویا با نام تجاری راسان فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم بهداشتی ساختمان از جمله: انواع شیرآلات بهداشتی هوشمند و روکار، انواع فلاش تانک روکار و توکار در سال 1376 آغاز نموده است. این برند اولین تولیدات خود را با شیرآلات بهداشتی شروع کرده و با رویکرد کیفیت شیرآلات آلمانی و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، مهندسین و متخصصین مجرب و کارآزموده محصولاتی ئر خور سلیقه و نیاز آشپزخانه های ایرانی روانه بازار کرده است. پس از موفقیت چشمگیر در تولید شیرآلات و استقبال مردم از این برند، راسان تولیدات خود را در زمینه انواع فلاش تانک توکار و روکار نیز گسترش داد. راسان نامی آشنا و برندی پر طرفدار در بازار داخلی به شمار می آید . محصولات راسان با کیفیت بالا و قیمت مناسب در راستای جلب رضایت مشتریان به بازار عرضه می شود. راسان امروز با بهره گیری از شبکه خدمات رسانی گسترده در کشور آماده خدمات دهی به مشتریان گرامی می باشد تا آنها با آسودگی، رضایت و اطمینان خاطر از محصولات راسان استفاده نمایند.

شیرآلات 


شیرآلات یکی از ضروری ترین تجهیزات در هر نوع ساختمان محسوب می گردد. با توجه به نوع استفاده آن در فضاهای مختلف، شرکت های تولید کننده؛ این محصولات را در انواع مختلفی تولید می کنند. 
انواع شیرآلات ساختمانی:
-    ست شیرآلات 
-    شیرتوالت یا آفتابه
-    شیر روشویی
-    شیر ظرفشویی
-    شیرآلات هوشمند
-    انواع علم دوش
نوع نصب شیرآلات :
شیرآلات بهداشتی از نظر نوع نصب عموما به دو دوسته ی کلی  شیرآلات روکار و شیرآلات توکار تقسیم می شوند. 
نکته مهمی که در طراحی و ساخت شیرآلات بهداشتی باید در نظر داشت رعایت استاندارد است. به این معنا که انتخاب نوع آلیاژ و میزان آن باید مطابق استاندارد های داخلی و بین المللی باشد. به طور مثال یکی از رایج ترین و بهترین انواع آلیاژ مصرفی در ساخت شیرآلات آلیاژ برنج می باشد که طبق استاندارد مواد اولیه این آلیاژ باید 60 درصد مس و مابقی از سایر فلزات همانند روی تشکیل شود. اما نکته مهم در این است که نباید میزان سرب موجود در این آلیاژ بیشتر از 2.5 درصد گردد، چرا که سرب برای بدن انسان مضر است. بعد از آلیاژ به کاری از قطعات و خصوصا کارتریج با کیفیت از الزامات یک شیرآلات خوب می باشد. 
بعد از کیفیت و کارایی شیر نباید از تاثیر زیبایی شناسی شیرآلات در دکوراسیون ها غافل شویم. در حال حاضر تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی انواع مختلفی از طراحی های به روز ششیرآلات را با آبکاری ها متفاوت و رنگهای مختلف به بازار عرضه کرده اند.  همین گوناگونی در طرح و رنگ شیرآلات سبب شده تا بتوانند نیاز همه افراد با سلایق مختلف را برطرف سازند.