برند Ghahraman

برند قهرمان

شرکت قهرمان فعالیت خود را از اوایل دهه پنجاه خورشیدی در زمینه تولید تجهیزات بهداشتی ساختمان اعم از: انواع شیرآلات بهداشتی روکار، اهرمی، الکترونیکی، شیرآلات بیمارستانی و انواع فلاش تانک دکمه ای و طنابی آغاز کرده است. شرکت قهرمان مجموعه کارخانجات خود را شهر اردبیل احداث و تبدیل به بزرگترین کارخانه شیرآلات ساختمانی در خاورمیانه شد. محصولات این شرکت با کیفیت بالا و قیمت مناسب در راستای جلب رضایت مشتریان به بازار عرضه می شود. قهرمان در تولید محصولات خود از به روز ترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته است. که همین امر موجب بالا رفتن دقت در تولید ،طول عمر بالا و کارایی آسان محصولات قهرمان گردیده است. لازم به ذکر است که کارخانه قهرمان سهم زیادی از تولیدات خود را به دیگر کشور های جهان نیز صادر می کند که این موضوع آن را تبدیل به یک برند بین المللی کرده است. تمامی محصولات تولید شده توسط برند قهرمان دارای استاندارد ملی ایران و اروپا و همینطور دارای گواهی ایزو 9001 می باشند.

شیرآلات 


شیرآلات یکی از ضروری ترین تجهیزات در هر نوع ساختمان محسوب می گردد. با توجه به نوع استفاده آن در فضاهای مختلف، شرکت های تولید کننده؛ این محصولات را در انواع مختلفی تولید می کنند. 
انواع شیرآلات ساختمانی:
-    ست شیرآلات 
-    شیرتوالت یا آفتابه
-    شیر روشویی
-    شیر ظرفشویی
-    شیرآلات هوشمند
-    انواع علم دوش
نوع نصب شیرآلات :
شیرآلات بهداشتی از نظر نوع نصب عموما به دو دوسته ی کلی  شیرآلات روکار و شیرآلات توکار تقسیم می شوند. 
نکته مهمی که در طراحی و ساخت شیرآلات بهداشتی باید در نظر داشت رعایت استاندارد است. به این معنا که انتخاب نوع آلیاژ و میزان آن باید مطابق استاندارد های داخلی و بین المللی باشد. به طور مثال یکی از رایج ترین و بهترین انواع آلیاژ مصرفی در ساخت شیرآلات آلیاژ برنج می باشد که طبق استاندارد مواد اولیه این آلیاژ باید 60 درصد مس و مابقی از سایر فلزات همانند روی تشکیل شود. اما نکته مهم در این است که نباید میزان سرب موجود در این آلیاژ بیشتر از 2.5 درصد گردد، چرا که سرب برای بدن انسان مضر است. بعد از آلیاژ به کاری از قطعات و خصوصا کارتریج با کیفیت از الزامات یک شیرآلات خوب می باشد. 
بعد از کیفیت و کارایی شیر نباید از تاثیر زیبایی شناسی شیرآلات در دکوراسیون ها غافل شویم. در حال حاضر تولید کنندگان شیرآلات بهداشتی انواع مختلفی از طراحی های به روز ششیرآلات را با آبکاری ها متفاوت و رنگهای مختلف به بازار عرضه کرده اند.  همین گوناگونی در طرح و رنگ شیرآلات سبب شده تا بتوانند نیاز همه افراد با سلایق مختلف را برطرف سازند.