مقالات

نصب شیرالات توکار در فضاهای تجاری

نکات نصب شیرآلات توکار در فضاهای تجاری

نکات نصب شیرالات توکار در فضاهای تجاری

ادامه مطلب ...
نصب شیر روشویی توکار در چند-طبقه

نکات نصب شیر روشویی توکار در ساختمان‌های چند طبقه

نکات نصب شیر روشویی توکار

ادامه مطلب ...
تصویری از توالت فرنگی در حمام

نصب توالت فرنگی در حمام

نصب توالت فرنگی در حمام از جمله گزینه های متداولی است که در بسیاری از خانه ها و اقامتگاه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش به دلیل صرفه جویی در فضا و همچنین سهولت در دسترسی به توالت و خطوط لوله کشی، مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
نشتی فلاش تانک

دلایل چکه کردن فلاش تانک چیست؟

چکه کردن فلاش تانک توالت می‌تواند به علت چندین عامل مختلف باشد. برای جلوگیری از این مشکل، بهتر است قطعات فلاش تانک را به‌صورت دوره‌ای بررسی کرده و در صورت لزوم، تعمیر یا تعویض کنید.

ادامه مطلب ...
تصویری از شیر ظرفشویی دو منظوره

شیر ظرفشویی دو منظوره چیست و چه کاربردهای دارد؟

شیر ظرفشویی دو منظوره که از آن با نام شیر ظرفشویی دو کاره هم یاد می‌شود، دسته‌ای شیرهای ظرفشویی است که دارای دو خروجی می‌باشد.

ادامه مطلب ...
تصویر شیر ظرفشویی شاوری

شیر شاوری چیست؟

شیر شاوری را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین مدل های شیر آشپزخانه در نظر گرفت که ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده است.

ادامه مطلب ...
شیرآلات سفید رنگ بخریم یا نخریم

مزایا و معایب شیرآلات سفید؛ شیرآلات سفید رنگ بخریم یا نخریم؟

اگر به فروشگاه های فروش شیرآلات مراجعه کرده باشید، حتما شاهد تنوع بالایی از شیرآلات بوده اید. شیرآلات قدیمی شیرآلات نقره ای رنگی هستند که این روزها هنوز هم محبوبیت زیادی دارند.

ادامه مطلب ...
تصویری از توالت فرنگی ریملس

توالت فرنگی ریملس چیست؟

با یک بررسی کوتاه در بازار لوازم بهداشتی ساختمان با انبوه مدل‌های توالت‌های فرنگی روبرو می‌شویم که هرکدام از انواع آنها دارای ویژگی‌های خاص خود هستند. توالت فرنگی ریملس نوع جدیدی از توالت‌های فرنگی است که می‌توان از آن به عنوان یک جهش در عرصة صنعت تولید ت

ادامه مطلب ...
نگاهی به مزایا و معایب شیر هوشمند

آشنایی با انواع شیرآلات هوشمند و نگاهی به مزایا و معایب شیر هوشمند

انواع شیرآلات هوشمند، نوعی از شیرآلات مدرن هستند که بسیار محبوب و متداول شده‌اند. با پیشرفت علم و فناوری، تحول شگرفی در صنعت شیرآلات به وجود آمده است و در حال حاضر، در تولید و ساخت شیرآلات شاهد پیشرفت‌های بسیار خوبی هستیم.

ادامه مطلب ...
تصویر فلاش تانک

نحوه شستن و تمیز کردن فلاش تانک

اگر فکر می کنید که افراد اندکی به تمیز کردن لوله حمام و یا زیر سینک توجه می کنند، بهتر است در این مورد تجدید نظر کنید. در خانه مکان دیگری وجود دارد که تقریباً همه از آن غافل می شوند و آن تمیز کردن فلاش تانک است.

ادامه مطلب ...
تصویر فلاش تانک توکار

بزرگترین تولید کننده تخصصی فلاش تانک در ایران چه شرکتی است؟

بهترین شرکت های تولید کننده فلاش تانک می‌بایست اقدام به تولید محصولی نمایند که علاوه بر کارایی مناسب، تاثیر بسزایی نیز در صرفه جویی در آب داشته باشد.

ادامه مطلب ...