مقالات

تصویر شیر ظرفشویی شاوری

شیر شاوری چیست؟

شیر شاوری را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین مدل های شیر آشپزخانه در نظر گرفت که ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده است.

ادامه مطلب ...
شیرآلات سفید رنگ بخریم یا نخریم

مزایا و معایب شیرآلات سفید؛ شیرآلات سفید رنگ بخریم یا نخریم؟

اگر به فروشگاه های فروش شیرآلات مراجعه کرده باشید، حتما شاهد تنوع بالایی از شیرآلات بوده اید. شیرآلات قدیمی شیرآلات نقره ای رنگی هستند که این روزها هنوز هم محبوبیت زیادی دارند.

ادامه مطلب ...
تصویری از توالت فرنگی ریملس

توالت فرنگی ریملس چیست؟

با یک بررسی کوتاه در بازار لوازم بهداشتی ساختمان با انبوه مدل‌های توالت‌های فرنگی روبرو می‌شویم که هرکدام از انواع آنها دارای ویژگی‌های خاص خود هستند. توالت فرنگی ریملس نوع جدیدی از توالت‌های فرنگی است که می‌توان از آن به عنوان یک جهش در عرصة صنعت تولید ت

ادامه مطلب ...
نگاهی به مزایا و معایب شیر هوشمند

آشنایی با انواع شیرآلات هوشمند و نگاهی به مزایا و معایب شیر هوشمند

انواع شیرآلات هوشمند، نوعی از شیرآلات مدرن هستند که بسیار محبوب و متداول شده‌اند. با پیشرفت علم و فناوری، تحول شگرفی در صنعت شیرآلات به وجود آمده است و در حال حاضر، در تولید و ساخت شیرآلات شاهد پیشرفت‌های بسیار خوبی هستیم.

ادامه مطلب ...
تصویر فلاش تانک

نحوه شستن و تمیز کردن فلاش تانک

اگر فکر می کنید که افراد اندکی به تمیز کردن لوله حمام و یا زیر سینک توجه می کنند، بهتر است در این مورد تجدید نظر کنید. در خانه مکان دیگری وجود دارد که تقریباً همه از آن غافل می شوند و آن تمیز کردن فلاش تانک است.

ادامه مطلب ...
تصویر فلاش تانک توکار

بزرگترین تولید کننده تخصصی فلاش تانک در ایران چه شرکتی است؟

بهترین شرکت های تولید کننده فلاش تانک می‌بایست اقدام به تولید محصولی نمایند که علاوه بر کارایی مناسب، تاثیر بسزایی نیز در صرفه جویی در آب داشته باشد.

ادامه مطلب ...
تصویر شیر دوش توکار

شیر دوش توکار یا روکار؟ کدام بهتر است؟

آیا شما هم به دنبال خرید انواع شیر دوش توکار یا روکار هستید؟ حتما می دانید که در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از این محصولات در بازار موجود بوده و هر کدام از این مدل ها نیز ویژگی های خاص و کلیدی را دارند.

ادامه مطلب ...
توالت فرنگی بیده دار چیست

توالت فرنگی بیده دار چیست؟

توالت فرنگی بیده دار نوعی توالت فرنگی در ابعاد بزرگتر می باشد که نحوه شستشوی آن به صورت خودکار می باشد، و نیازی به نصب شلنگ ندارد. نام دیگر این محصول توالت فرنگی خودشور می باشد.

ادامه مطلب ...
نصب فلاش تانک توکار برای توالت ایرانی

آموزش گام به گام نصب فلاش تانک توکار برای توالت ایرانی

فلاش تانک توکار" نوعی فلاش تانک می باشد که در داخل دیوار نصب می شود. نصب فلاش تانک توکار برای توالت ایرانی باید قبل از کاشی کاری انجام شود.

ادامه مطلب ...
چگونگی نصب توالت فرنگی

چگونه توالت فرنگی نصب کنیم؟

توالت فرنگی یکی از پرکاربردترین انواع توالت است که شکل ظاهری آن مانند صندلی می باشد. استفاده از این نوع توالت در تمامی اماکن اعم از مسکونی، هتل ها، بیمارستان ها، فرودگاه ها و ... رایج است.

ادامه مطلب ...
چگونگی نصب شیر توکار

چگونگی نصب شیر توکار

پیش از آن که از چگونگی مراحل نصب این شیرآلات و تفاوت آن ها با دیگر انواع صحبت کنیم. لازم است تعریفی مختصر در مورد این شیرآلات ذکر کنیم. با دانستن این که محصول مورد نظر چیست و چه کاربردی دارد.

ادامه مطلب ...